नेपाल मगर संघ शाखा कुर्दिस्तान इराकको पहिलो बार्षिक तथा दोस्रो प्रस्तुत एवम माघे सक्रान्तिको शुभकामना आदानप्रदान विविध साँस्कृतिक कार्यक्रममा हामिलाई विभिन्न स्थान देखि आर्थिक तथा भौतिक एवम् प्रत्यक्ष तथा अप्रत्यक्ष रुपमा साथ सहयोग र हौसला दिदै उक्त कार्यक्रम लाई सव्य र भव्य रुपमा सफल पारी दिनु हुने तपाईं सम्पुर्ण लाई उच्च सम्मान साथै यही कुर्दिस्तानमै हामी विभिन्न संघ सस्था संग सहकार्य एवम् हातेमालो गर्दै अगाडि बड्नको निम्ति नयाँ सस्था तमु (गुरुङ ) समाज कुर्दिस्तान,इराक स्थापना भएको सम्पूर्णमा सहर्ष जानकारी गराउदै,

यही हाम्रो कार्यक्रमको अवसरमा उहाँहरूको सस्थाले यति ठूलो आर्थिक सहयोग,साथ दिनुभएकोले ।आसा छ आउने दिनहरुमा हामीलाइ पनि साथ सहयोग गर्ने मौका अवस्य दिनुहुनेछ,साथै आउदा दिनहरुमा हामीहरु मिलेर हातेमालो गर्दै जानेछौ,भोलिको दिनमा ब्याक्तिगत एवम् संस्थागत हिसाबले साथ सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता गर्दै हार्दिक हार्दिक हार्दिक धन्यवाद व्यक्त गर्दछौ आयजोक:- – नेपाल मगर संघ शाखा कुर्दिस्तान इराक परीवार