#VOTE_FOR NST_SAMIKSHYA_DAHAL #NEPAL_STAR

Nepalese Sing Together-NST पेजमा हाम्रो हरेक साङ्गीतिक कृयाकलाप हरुमा हामीलाई निरन्तर मायाँ र साथ दिनुहुने हाम्रा प्यारा दर्शक-श्रोता हरुमा सांगीतिक अभिवादन! यहाँहरुको जानकारीका लागि: NEPAL STAR को मन्चमा हाम्रो(NST)लाई प्रतिनिधित्व गर्दै (Top-10) सम्म यहाँहरुको Vote ले गर्दा सुरक्षित रहेर हाल(Top-9)छनौटमा आफ्नो प्रस्तुति दिई सकेकी हाम्री क्षमतावान साथै सम्भावना बोकेकी (NSTIAN कलाकार) समीक्षा दाहाललाई पुनः हजुर हरुको भोटको आवश्यक परेको हुँदा हजुरहरु सम्पुर्णले उहाँको कलालाई प्रोत्साहन स्वरुप धेरै भन्दा धेरै भोट गरेर(Top-9)मा सुरक्षित रहन सहयोग गरिदिन हुन हार्दिक अपिल गर्दछौँ!

Voting line शनिबार राति(९:००बजे)देखि बिहिबार राति(१२:०० बजे)सम्म voting खुल्ला रहनेछ। (उहाँलाई भोट गर्नका लागि) #नेपाल_बाट: आफ्नो मोबाइलको(msg box)मा गई(NS12)Type गरि (33001)मा send गर्न सक्नुहुनेछ। #नेपाल_बाहिर_र_नेपालबाटै: स्वदेश तथा विदेशमा रहनुहुने सम्पूर्णले Nepal Television को App download गरेर उहाँलाई सक्दो भोट गर्न सक्नुहुनेछ।

साथै Nepal television को website बाट पनि vote गर्न सक्नुहुनेछ। कृपया उहाँलाई धेरै भन्दा धेरै भोट गरेर उहाँको (Top-9) यात्रालाई सुरक्षित गर्न सहयोग गरिदिनु होला! धन्यवाद!

 Nepalese Sing Together-(NST)

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *